indywidualne wzornictwo dla hoteli i pensjonatów (sektor horeca)

Pole do popisu dla architektów wnętrz, którym dajemy możliwość stworzenia niepowtarzalnego, indywidualnego projektu posadzki hotelowej. Nasi dostawcy i ich możliwości technologiczne są do Państwa dyspozycji.

płytki dywanowe

Nowoczesne wzornictwo podłogowe we współczesnych biurach oraz, z uwagi na szereg praktycznych zalet, również w hotelach czy pensjonatach. Bogate i różnorodne wzornictwo, nowe formaty płytek, coraz wyższe gramatury poparte dodatkowymi podkładami akustycznymi tchnęły nowe życie w tradycyjną płytkę dywanową.

specjalistyczne wykładziny PCV

sport, bezpieczeństwo, technologia, funkcjonalność

ogólnoużytkowe wykładziny PCV

Najbardziej uniwersalne i praktyczne rozwiązanie, w takich sektorach, jak służba zdrowia czy edukacja.

wykładziny dywanowe w rolce

O wszechstronnym zastosowaniu: od obiektów hotelowych po wnętrza domowe. Wykładziny o runie ciętym lub pętelkowym, o różnych gramaturach i składzie runa dodatnio wpływają na akustykę, komfort i estetyka każdego wnętrza.

listwy cokołowe

Produkt, bez którego nie może obejść sie żadna instalacja podłogi.

panele LVT

Bogate wzornictwo inspirowane drewnem, kamieniem czy betonem. Panele LVT możesz zastosować w hotelu, restauracji, sali konferencyjnej, klubie fitness czy mieszkaniu. Idealny kompromis wzornictwa z praktycznym zaletami takiego rozwiązania takimi jak: akustyka, bezpieczeństwo i łatwość konserwacji.

wykładziny pielęgnujemy produktami dr schutz


pracujemy na chemii BostikMontaż wykładzin obiektowych – POLTARKIET z Bojana

Firma POLTARKIET z siedzibą w miejscowości Bojano w województwie pomorskim zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości wykładzin podłogowych. Specjalizujemy się w montażu wykładzin obiektowych, czyli pokryć, które sprawdzą się w budynkach użyteczności publicznej oraz wszędzie tam, gdzie podłoga jest narażona na intensywne działanie czynników zewnętrznych. W ofercie znajdziesz wyroby przeznaczone do domów i mieszkań, obiektów sportowych, placówek medycznych czy hoteli. Proponujemy wykładziny dywanowe w kostce i rolce o różnej strukturze i w szerokiej gamie kolorów i wzorów.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie podłóg, dlatego oprócz sprzedaży i montażu wykładzin obiektowych, możesz zamówić także różnego rodzaju panele, cokoły lub wylewki niwelujące. Długoletnie doświadczenie w branży daje pracownikom firmy możliwość doradzenia w zakresie optymalnego wyboru pokrycia podłogi. Jeśli nie wiesz, jaki materiał najlepiej sprawdzi się u Ciebie, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w uzyskaniu funkcjonalnej i pięknej podłogi.

Wylewki niwelujące i inne produkty w ofercie

Specjalizacją firmy jest montaż wykładzin obiektowych. Wiemy jednak, że doskonalej jakości pokrycie to nie wszystko. Aby podłoga prezentowała się nienagannie oraz była bezpieczna i funkcjonalna, liczy się przede wszystkim to, z czego została wykonana. O idealną gładkość pomogą zadbać wylewki niwelujące, które przy minimalnym nakładzie pracy dają możliwość uzyskania równej powierzchni. Znajdziesz je w ofercie firmy POLTARKIET. Proponujemy także szeroki wybór paneli, cokołów i innych produktów, dzięki którym uzyskasz taką podłogę, jakiej potrzebujesz.

Jeśli szukasz wykładzin podłogowych najwyższej jakości, to jesteś w dobrym miejscu. Zachęcamy do przejrzenia oferty, w której znajdziesz wyroby o różnych właściwościach i specjalistycznych zastosowaniach. Masz pytania lub potrzebujesz porady? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

zaopatrują nas: